O mnie

Licencjonowany Przewodnik po Lazurowym Wybrzeżu w języku polskim, hiszpańskim, angielskim i francuskim

Dorota Wójcik - przewodnik Lazurowe Wybrzeże

 

Postaw na profesjonalizm:

  • Licencja przewodnika – Francja
  • Licencja pilota wycieczek – Polska
  • Absolwentka studiów magisterskich na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu – kierunek Turystyka Międzynarodowa
  • Absolwentka studiów licencjackich na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu – kierunek Filologia Romańska
  • Certyfikat języka hiszpańskiego DELE na poziomie B2

Witam wszystkich!

Jestem Licencjonowanym Przewodnikiem we Francji. Oprowadzam zarówno zorganizowane grupy, jak i rodziny czy grupki znajomych w języku polskim, angielskim, hiszpańskim, i francuskim, przede wszystkim na Lazurowym Wybrzeżu (ale również po Marsylii): zarówno po znanych miejscach, takich jak Nicea, Cannes czy Księstwo Monako, jak i typowych, małych wioskach usytuowanych na wzgórzach, czy okolicznych wyspach. Chętnie doradzę co warto zobaczyć.

Jestem Polką, ale od 3 lat mieszkam we Francji, w departamencie Alpy Nadmorskie i tutaj pracuję.  Przed przybyciem do Francji, mieszkałam w Polsce Hiszpanii i Anglii.W Polsce się urodziłam i tutaj też skończyłam studia, w Anglii pracowałam po maturze, a w Hiszpanii przez rok studiowałam w ramach międzynarodowej wymiany studenckiej.

 W lipcu 2013 roku uzyskałam tytuł Licencjata Filologii Romańskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a w listopadzie 2013 tytuł Magistra Turystyki Międzynarodowej na tym samym Uniwersytecie.

Praca przewodnika łączy w sobie wszystko to co kocham: realizację marzeń i pasji takich jak podróżowanie, dzielenie się wiedzą na temat geografii, historii, sztuki, czy przyrody, pokazywanie innym jednego z najpiękniejszych regionów na świecie, poznawanie różnorodnych ludzi oraz różnorodnych kultur, wykorzystywanie w pracy moich umiejętności językowych. Uwielbiam wszelkiego rodzaju anegdotki czy legendy. Pozwolę wam odkryć Lazurowe Wybrzeże w unikalny sposób, poznacie sekrety Lazurowego nieopisane w żadnych podręcznikach.

Chcesz poznać opinię na mój temat? Znasz mnie i chcesz zostawić własna opinię? Zapraszam na mapy.google


Licencja przewodnika: Carte n° GC 14/06/018 P guide.azur@gmail.com   +33 6 35 52 62 51