Referencje

Aneta Mandrela

„Jestem pilotką po Włoszech od tego roku mam również wycieczki Włochy + Lazurowe Wybrzeże. I jestem zachwycona choć to zbyt małe słowo w tym wypadku.

To co reprezentuje swoją osobą Dorota jest niesamowite wiedza jest bardzo ważna oczywiście ale dla mnie jako pilota jest ważne podejście do grupy, a Dorota potrafi zaczarować tym jak oprowadza, sposób w jaki opowiada dotrze i przekona zarówno wymagające grupy nauczycieli czy prawników ale dotrze też do młodzieży.

Ponadto zawsze do końca wszystko sprawdza i ma bieżące informacje, jeden z nielicznych przewodników który myśli o wszystkim z nią nie trzeba się martwić o czas i długość programu wszystko dla niej jest do wykonania 🙂

Cudowna osobowość, która daje pozytywną energię na długo!!! W skali od 1-5 dałabym minimum 7!!!”

Miroslaw Wendeker

Nasza 10-osobowa grupa przyjaciół dużo jeżdżąca po świecie potwierdza: Pani Dorota jest znakomitym przewodnikiem po Lazurowym Wybrzeżu. Młoda, dynamiczna, wykształcona, faktycznie lubiąca Francję i jej mieszkańców. Mieliśmy duży komfort zwiedzania, każdy nasz niebanalny pomysł został pięknie zrealizowany. Polecamy!

Joanna Ratajczak

Rewelacja… wycieczki z Panią Dorotą nie są odczytaniem przewodnika a wręcz przeciwnie. Nietuzinkowa, oryginalna elastyczna dla potrzeb zwiedzających. Polecam współpracę nie tylko dla dużych wycieczek ale także wypadów ze znajomymi, Pani Dorota poleci miejsca, które trzeba zobaczyć ale też mało turystyczne z rewelacyjnymi widokami…

Magdalena Zielińska

„Polecam wszystkim wycieczki z Dorotą po Lazurowym Wybrzeżu! Dorota potrafi dostosować się do potrzeb zwiedzających, oprowadza ciekawie, zna wiele miejsc, których nie znajdziemy w książkowych przewodnikach turystycznych, ale przede wszystkim ma mnóstwo energii którą potrafi zarazić resztę osób 🙂

Henryka Gwiazda

Pani Dorota to bardzo kompetentna osoba. Dużo i ciekawie opowiada o bogatej historii przepięknych, pełnych uroku miejscowościach i malowniczych zakątkach Lazurowego Wybrzeża. Od razu widać, że jest w tym regionie zakochana.. 🙂 Jest pełna energii i życzliwości, bardzo miła, uśmiechnięta i jeszcze w dodatku bardzo urodziwa.. Mówi kilkoma językami.. Można ją stawiać za wzór dla naszej młodzieży..

Katarzyna Józefiak
„Dorota była naszym przewodnikiem po Nicei, Antibes, Biot, Eze i innych okolicznych miejscowościach. Świetna atmosfera, dużo ciekawostek, solidne przygotowanie i wiedza. Dorota plan zwiedzania ustala indywidualnie, potrafi skupić się na tym co nas najbardziej interesuje. Dzięki niej mam poczucie, że mój tygodniowy urlop wykorzystałam maksymalnie i nie ominęłam niczego ważnego.”
Marta Tracewska
„Pani Dorota jest profesjonalistką w każdym calu! Zwiedzane obiekty przedstawia w ciekawy sposób, na pytania odpowiada bardzo sprawnie. Tak zagospodarowała czas, że starczyło na zwiedzenie, była chwila dla siebie bez żadnej presji. Czuję, że dzięki Niej poznałam Lazurowe Wybrzeże dużo lepiej niżbym to zrobiła na własną rękę!
Dziękuję z całego serca!”
Aleksandra Rozycka
„Pełen profesjonalizm! Wybraliśmy się sześcioosobową grupą na wycieczkę po Lazurowym Wybrzeżu. Zwiedzanie z Dorotą to czysta przyjemność! Jesteśmy pod wrażeniem wiedzy, umiejętności jej przekazywania,kultury osobistej i uroku osobistego. Dzięki Dorocie poczuliśmy klimat miasta i zobaczyliśmy miejsca, których nie ma w przewodnikach! To były piękne wakacje, życzę wszystkim takich wspomnień!”
Anita L

„Nie znajdziecie nikogo lepszego, kto oprowadzi was po perełkach południowej Francji i opowie historię zwiedzanych miejsc, w taki sposób, że wszyscy będą słuchać z zaciekawieniem. Dorota jest przemiłą osobą, bardzo ciepłą i otwartą, a na te kilka dni pobytu stanie się kimś więcej niż przewodnikiem – towarzyszem podróży. Nie mogłam wybrać lepiej, gorąco polecam! :-)”

Ania B
„Pani Dorota zapewniła mi i mojej rodzine piękne wspomnienia z Lazurowego Wybrzeża. Pokazała nam zarówno te „must see” miejsca, jak i ukryte perełki. Posiada dużą wiedzę o Francji, jest bardzo sympatyczna i wyczerpująco odpowiada na wszystkie, nawet te najbardziej dociekliwe pytania. Bardzo polecam!”
Natalia Plutowska

Z czystym sumieniem polecam! Zwiedzanie Lazurowego Wybrzeża z takim przewodnikiem to sama przyjemność! Dorota jest bardzo kompetentna, doskonale zna historię i zawsze ma do opowiedzenia jakąś ciekawostkę na temat zwiedzanych miejsc. Jest przy tym przyjazna i sympatyczna 🙂 Nie wyobrażam sobie lepszego przewodnika po tym pięknym regionie Francji!

Maciej Wójcik

„Świetnie zorganizowane wycieczki! Profesjonalizm i serdeczna, przyjazna atmosfera. Po pięciu minutach znajomości ma się wrażenie, że rozmawia się z bliską znajomą. Na pewno nie jest to nasz ostatni wypad na Lazurowe i następnym razem znów poprosimy Dorotę o zorganizowanie nam pobytu!!!”

Natalia Wanicka

„Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Od razu się czuje, że p. Dorota jest nie tylko bardzo kompetentna, ale też wykonuje tę pracę z prawdziwą pasją, a jednocześnie jest przesympatyczna. Szczerze polecam!”

dominika barcz

Profesjonalny przewodnik i zarazem ciekawa osoba – bardzo polecam!
Professional guide and at the same time interesting person – I highly recommend!

Magdalena Olkowska

„Polecam! Profesjonalne podejście, miła i przyjazna atmosfera zwiedzania. Dużo ciekawych informacji, usystematyzowana i uporządkowana wiedza przekazywana w jasny i przystępny sposób”

Agnieszka Muszynska

Przemiła, wesoła i w pełni profesjonalna osoba. Szczerze polecam !!!

Katarzyna Zawadzka

„Gorąco polecam!!
Przemiła, uczynna, profesjonalna. Warto zaufać!”

Tomasz Dębowski
„Najlepszy przewodnik na Lazurowym wybrzeżu! Serdecznie polecam”
Andrzej Ozga
„Great Guide! dorota jest fantastycznym przewodnikiem!”
 Coraline Girard

„Guide très sympathique, elle nous a fait découvrir la côte d’azur avec professionnalisme et toujours avec le sourire. Je la recommence sans hésiter pour découvrir ces magnifiques paysages mais aussi l’histoire de ces villes qu’elle connaît très bien.”

 SABRINA BOUKHADRA

„Une grande professionnelle, tres accueillante, a toujours le sourire.
On voit tout de suite qu’elle Maîtrise sa visite.
Je recommande vivement cette guide aux prestations sérieuses et inégalables.
Merci beaucoup Dorota à bientôt, pour de nouvelles aventures!!!”

 Robinet Rémi
„Super guide qui aime sont métier et très souriante !! Je la recommande fortement si vous voulez découvrir la côte d’Azur !!”
 Ale Favaron

„Guide super bien ! Trés profesionelle et trés sympatique!
Guida turistica molto preparata e simpatica!”

 Fanny ZAMBON

„Souriante et agréable, elle vous emmènera dans tous les plus beaux endroits de la côte ! Guide au top!”